O firmie

 • ogrodzenia cieszyn i okolice

  ogrodzenia cieszyn i okolice

 • balustrady skoczów i okolice

  balustrady skoczów i okolice

 • balustrady cieszyn i okolice

  balustrady cieszyn i okolice

 • bramy cieszyn i okolice

  bramy cieszyn i okolice

Firma powstała jesienią 2014 roku. Pomimo, iż działamy na rynku dość krótko to świadczymy nasze usługi na bardzo wysokim poziomie ceniąc sobie jakość i solidne wykonanie, o czym świadczą opinie naszych klientów.

 

Głównie zajmujemy się wykonywaniem bram, ogrodzeń, balustrad oraz innych konstrukcji według gustu i potrzeb klienta. Wykonujemy ogrodzenia siatkowe, panelowe i kute. Wybór materiałów, wzorów i kolorów jakie może mieć ogrodzenie, brama, furtka jest bardzo szeroki, więc każdy klient na pewno znajdzie coś dla siebie. Dla klientów niezdecydowanych oferujemy fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze odpowiedniego ogrodzenia. Oprócz wykonywania nowych ogrodzeń od podstaw zajmujemy się także odnawianiem, restaurowaniem już istniejących, poprawiając wygląd estetyczny i wizualny ogrodzenia za rozsądną cenę.

 

Wykonujemy także konstrukcje stalowe, schody, podesty, zabezpieczenia okien, konstrukcje metalowe altan oraz wiele innych.

 

Ponadto oferujemy wszelkiego rodzaju inne usługi spawalnicze i ślusarskie, w zależności od potrzeb klientów, a od niedawna także świadczymy usługi piaskowania. Piaskujemy m.in. felgi samochodowe, elementy metalowe i inne.

 

Współpracujemy zarówno z firmami, jak i klientami indywidualnymi.

 

NOWOŚĆ w naszej ofercie - Stojak na płyn do dezynfekcji

zobacz więcej

Stojak na płyn do dezynfekcjiStacja wyposażona w bezdotykowy i automatyczny dozownik płynu do dezynfekcji rąk

 

Nasze realizacje
Zostaw numer - oddzwonimy